خریدار فرش دستبافت

سمساری جعفـــری
خریدار فرش دستبافت
در تمامی روزهای هفته (حتی ایام تعطیل)
تلفن : 09121854602
فرش، قالی، قالیچه و موکت از ابتدایی ترین و مهم ترین هر خانه ای است که متناسب با متراژ، دکوراسیون و سایر عناصر مکان مورد نظر انتخاب میگردد. به عنوان مثال فرش یا موکتی که برای پذیرایی مورد استفاده قرار میگیرد با فرش و موکتی که برای اتاق خواب استفاده میشود، قطعا از نظر جنس، طرح، متراژ و ... متفاوت است و این به دلیل تفاوت در نوع دکوراسیون و کارایی هر قسمت از منزل میباشد.
برای اینکه بتوانید انتخاب درستی داشته باشید، میتوانید با افرادی که در این زمینه تجربه دارند مشورت نمایید. سمساری ها یا امانت فروشی ها میتوانند فرش و موکت مورد نظر شما را بر حسب کاربردی که مدنظرتان است و بودجه ای که برای اینکار کنار گذاشته اید، فراهم نمایند.
چون بسیاری از افراد هستند که مایلند هرازگاهی دکور منزل خود را تغییر دهند، در صورتیکه لوازم منزلشان همچنان سالم و قابل استفاده است و یا اینکه به دلایلی مجبور به جابجایی هستند و باید به ناچار برخی لوازم مانند فرش و موکت را برحسب فضای جدیدشان تغییر دهند. سمساری ها با خرید وسایل این اشخاص میتوانند آن چیزی که شما نیاز دارید را با قیمتی بسیار پایین تر از بازار در اختیار شما بگذارند.
اما فرش و موکت هم مانند سایر وسایل عمر مفیدی داشته و در طول زمان زیبایی و کارایی خود را از دست میدهند. شاید فکر کنید فرش و موکتی که قابلیت خود را از دست داده اند دیگر به هیچ کاری نمی آیند اما باید بدانید سمساری ها و امانت سراها حاضرند خریدار فرش و موکت دست دوم و کارکرده شما به بهترین قیمت باشند. آنها با حضور در محل مورد نظر شما و بررسی کالای شما به شما کمک میکنند تا به راحت ترین شکل ممکن و بدون اینکه خودتان به دنبال مشتری باشید و برای اینکار زمان زیادی بگذارید وسایلی را که دیگر به آنها نیازی ندارید به فروش برسانید و حتی برای آنها جایگزین مناسبی خریداری نمایید.

خریدار فرش دستبافت در شمال تهران

خریدار فرش دستبافت در غرب تهران

خریدار فرش دستبافت در شرق تهران

خریدار فرش دستبافت در مرکز تهران

خریدار فرش دستبافت در جنوب تهران

خریدار فرش دستبافت در منطقه 1

خریدار فرش دستبافت در منطقه 2

خریدار فرش دستبافت در منطقه 3

خریدار فرش دستبافت در منطقه 4

خریدار فرش دستبافت در منطقه 5

خریدار فرش دستبافت در منطقه 6

خریدار فرش دستبافت در منطقه 7

خریدار فرش دستبافت در منطقه 8

خریدار فرش دستبافت در منطقه 9

خریدار فرش دستبافت در منطقه 10

خریدار فرش دستبافت در منطقه 11

خریدار فرش دستبافت در منطقه 12

خریدار فرش دستبافت در منطقه 13

خریدار فرش دستبافت در منطقه 14

خریدار فرش دستبافت در منطقه 15

خریدار فرش دستبافت در منطقه 16

خریدار فرش دستبافت در منطقه 17

خریدار فرش دستبافت در منطقه 18

خریدار فرش دستبافت در منطقه 19

خریدار فرش دستبافت در منطقه 20

خریدار فرش دستبافت در منطقه 21

خریدار فرش دستبافت در منطقه 22