مقالات

سمساری جعفری نیر به عنوان یک خریدار فرش دستباف در تمامی نقاط تهران دارای کارشناسان با تجربه در زمینه فرش می باشد و می تواند فرش شما را از لحاظ طرح ، رنگ ، تار و پود و نخ فرش بررسی کرده و با قیمتی مناسب آن را از شما خریداری نماید.
در جوامع امروزی ، خرید کالاهای نو ، برای عموم اقشار جامعه ممکن است مشکل ساز باشد. به همین دلیل شاید بعضی از خانواده های نتوانند کالای خود رو خریداری کنند. در همین حین کسب و کاری به نام سمساری به وجود آمد. این افراد کالای مردم رو از نقاط مختلف شهر خریداری کرده و در مغازه ای آنها را به معرض نمایش قرار می دهند.
اما در بعضی مواقع ، داخل سمساری ها میشه کالاهای خیلی لوکس هم پیدا کرد که قیمت خیلی بالایی دارند.
به همین امر، افرادی که بضاعت مالی کمتری دارند، بیشتر در مغازه های سمساری به دنبال خرید لوازم دست دوم هستند.
امروزه بسیاری از کارها بر بستر اینترنت انجام می‌شود. بنابراین واژه سمساری آنلاین نمی‌تواند واژه چندان غریبی باشد. امروزه علاوه‌ بر به وجود آمدن برنامه‌های موبایلی سمساری، بسیاری از سمساری ها نیز اقدام به ایجاد یک وبسایت اینترنتی نموده‌اند.
سمساری محلی است که در آن کالاهای دست دوم خرید و فروش می شوند . اکثر مردم حداقل یک بار به سمساری مراجعه کرده اند .هنگامی که نیاز است کالایی با قیمت مناسب خریداری کنند و یا زمانی که نیاز باشد وسایل منزل و اداره را تعویض کنند اولین محلی که به ذهنشان می رسد سمساری است .
احتمالا بارها خرید و فروش لوازم منزل یا شرکت برای شما پیش آمده است . متاسفانه عدم توانایی بسیاری از افراد در خرید لوازم نو مورد نیاز منزل و یا شرکت ، آنها را مجبور کرده است که به سمساری ها مراجعه کنند تا لوازم مورد نیاز را خریداری کنند.