سمساری در منطقه 12

سمساری جعفـــری
سمساری در منطقه 12
در تمامی روزهای هفته (حتی ایام تعطیل)
تلفن : 88415242
09121854602

سمساری در منطقه 12

سمساری جعفری به عنوان یک سمساری در منطقه 12 ، خریدار فرش دستباف در منطقه 12 ، خریدار لوازم آشپزخانه شامل یخچال و فریزر ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، چینی آلات و ظروف و سایر لوازم آشپزخانه ، خریدار تلویزیون و لوازم صوتی و تصویری ، خریدار مبلمان و سرویس خواب ، خریدار لوازم آنتیک و عتیقه و سایر لوازم منزل ، اداری و شرکت به صورت فوری و در تمامی روزها حتی ایام تعطیل مشغول فعالیت می باشد. این سمساری نه تنها در منطقه 12  بلکه در سایر نقاط تهران نیز شعبه داشته و آماده خدمات رسانی و خرید لوازم نو و کارکرده شما عزیزان می باشد.
در حال حاضر با توجه به اینکه  مشغله کاری افراد زیاد گشته و مردم به دلیل سختی های رفت و آمد و ترافیک های بی حد ترجیح میدهند مراجعان حضوری خود را به فروشگاه ها و مراکز حداقل رسانده و خرید و فروش های خود را اینترنتی انجام دهند. به همین دلیل سمساری جعفری در مناطق مختلف تهران از جمله  منطقه 12 کارشناسانی را انتخاب کرده است که تنها از طریق تماس تلفنی در دسترس قرار گرفته و در اسرع وقت به منزل و یا محل کار شما جهت خرید لوازم و وسایل مد نظر شما مراجعه می کنند.

مزایای فروش لوازم به سمساری جعفری در منطقه 12

-کارشناسان سمساری جعفری با انواع لوازم ، برندها و مارک ها آشنایی دارند و از ارزش ریالی هر کدام از آنها مطلع هستند. و به این صورت شما می توانید از تعیین قیمت منصفانه در این سمساری مطمئن باشید.
-کارشناسان ما در سمساری منطقه 12 در تمامی روزهای هفته حتی ایام تعطیل پاسخگو و آماده خدمت رسانی به شما کاربران گرامی می باشند.
-شما می توانید عکسی از لوازم خود برای کارشناسان ما از طریق واتساپ ارسال نمایید تا کارشناسان بررسی لازم را انجام داده تعیین قیمت نمایند و پس از هماهنگی با شما به صورت حضوری ، جهت خرید لوازم شما مراجعه نمایند.

 سمساری جعفری خریدار کلیه لوازم منزل و اداری در  منطقه 12 و سایر مناطق تهران می باشد از جمله :
 

- خریدار فرش دستباف و ماشینی در منطقه 12 و سایر نقاط تهران

خریدار فرش دستباف و ماشینی نو و دست دوم
 
امروزه یکی از مواردی که برای افراد مختلف از جمله خانم‌های خانه‌دار اهمیت دارد، زیبایی طراحی داخلی خانه می‌باشد. البته خرید لوازم سنتی می‌تواند در این زمینه کمک قابل توجه ای به افراد کند. در این بین خرید انواع فرش دستباف ایرانی جزو آن دسته از مواردی است که افراد برای تزیین خانه خود از آن استفاده کرده اند.
 البته در بسیاری از موارد افراد مایل به فروش و یا تعویض فرش های خود هستند .
دقت داشته باشید می‌توانید جهت داشتن خرید و یا فروش مناسب، می توانید با کارشناسانی نظیر سمساری ها که در واقع کارشناسان خوبی در زمینه فرش هستند مشورت کرده و سپس اقدام فروش این محصول و یا خرید آن نمایید. زیرا به دلیل تجربه‌ای که این افراد در زمینه خرید و فروش انواع فرش به خصوص نوع دستباف دارند می‌توانند شما را در انتخاب طرح و مدل آن راهنمایی کنند و یا با قیمت مناسبی آن را از شما خریداری نمایند.
سمساری جعفری نیز به عنوان یک خریدار فرش دستباف در منطقه 12 دارای کارشناسان با تجربه در زمینه فرش می باشد و می تواند فرش شما را از لحاظ طرح ، رنگ ، تار و پود و نخ فرش بررسی کرده و با قیمتی مناسب آن را از شما خریداری نماید.
 

- خریدار لوازم آشپزخانه و ظروف و چینی آلات در منطقه 12 و سایر نقاط تهران

خریدار لوازم آشپزخانه و ظروف و چینی آلات نو و دست دوم
 
لوازم آشپزخانه از جمله لوازمی است که طرفداران زیادی جهت تعویض دارد . در بازار هم ظروف و چینی آلات و سایر لوازم آشپزخانه همانند چرخ گوشت ، چای ساز ، قهوه جوش ، کباب پز ، سرویس قابلمه ، آبمیوه گیری ، پلوپز ، زودپز و ... به صورت دست دوم و کارکرده خرید و فروش شود. 
 خیلی از افراد وسایلی دارند که به هر دلیل مورد استفاده شان نیست یا از وسیله ای چند عدد دارند و یا به دلیل جابجایی هایی مثل مهاجرت دیگر نیازی به آن وسیله ندارد یا حتی فضای نگهداری از آن کالا را دیگر ندارند. در اینصورت است که سمساری ها و خریداران لوازم آشپزخانه حاضرند کالاها را به بالاترین قیمت خریداری نمایند. 
یکی از مزایای سمساری های آنلاین این است که شما به راحتی میتوانید با آنها تماس گرفته و از آنها بخواهید به منزل شما مراجعه کرده و لوازم شما را خریداری کنند.
 

- خریدار یخچال و فریزر در منطقه 12 و سایر نقاط تهران

خریدار یخچال و فریزر نو و دست دوم
 
معمولاً  یخچال و فریزر بین 10 تا 15 سال عمر مفید دارد. بنابراین می‌توانید 15 سال ، با استفاده صحیح از یخچال، از آن نگهداری و استفاده نمایید. اما ممکن است مواردی نیز پیش آید که شما مایل به خرید یخچالی جدید باشید.
البته با توجه به بالا بودن قیمت ها ، افراد به‌ جای دور انداختن لوازم قدیمی خود به فکر فروش آن‌ ها هستند. در گذشته فقط مغازه ها مراکز خرید و فروش این‌ گونه لوازم محسوب می‌شدند اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی سمساری‌های آنلاین از جمله سمساری جعفری کسانی هستند که می توان به عنوان خریدار یخچال و فریزر به آنها مراجعه نمود.
 

- خریدار ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در منطقه 12 و سایر نقاط تهران

خریدار ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی نو و دست دوم
 
ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی از جمله لوازمی هستند که در منزل زیاد استفاده می شوند و البته با توجه به قیمت زیاد آنها گاهی نمی توان به صورت نو خریداری کرد. بنابراین گاهی افراد مجبور می شوند این لوازم را به صورت دسته دوم تهیه کنند. عده ای معتقدند ماشین لباسشویی و یا ظرفشویی از آن دسته لوازم خانگی است که نباید به صورت دست دوم خریداری شود. اما در بسیاری از سایت های معتبر بازار دست دوم در دنیا، ماشین لباسشویی و ظرفشویی کارکرده و دسته دوم ، به صورت روزانه خرید و فروش می شوند. بنابراین تنها لازم است لیست موارد مهمی که باید چک شود را به خاطر بسپارید و کالای مورد نظر را پیش از خرید بررسی کنید.
 

- خریدار لوازم برقی در منطقه 12 و سایر نقاط تهران

خریدار لوازم برقی نو و دست دوم 
 
لوازم خانگی برقی زیادی در منزل و یا محل کار استفاده می شوند که گاهی در اثر نواسانات برق و یا موارد این چنینی دچار خرابی می شوند. و تعمیر این لوازم گاهی هزینه ای مشابه خرید لوازم نو دارد. در این صورت ترجیح می دهید که این لوازم را بفروشید و لوازمی نو را جایگزین آنها نمایید. 
در مواردی نیز پیش می آید که برخی از لوازم برقی را استفاده نمی کنید و جایی نیز برای نگهداری آنها ندارید و یا آنها بسیار قدیمی شده اند و مایل هستید لوازم جدید با امکاناتی جدید برای منزل و یا محل کار خود خریداری نمایید. در این صورت می توانید با سمساری جعفری به عنوان خریدار لوازم برقی تماس بگیرید تا کارشناسان خود را جهت خرید لوازم برقی شما به محل مورد نظر اعزام نماید.
 

- خریدار تلویزیون و لوازم صوتی و تصویری در منطقه 12 و سایر نقاط تهران

خریدار تلویزیون و لوازم صوتی و تصویری دست دوم
 
لوازم صوتی و تصویری هر روز در حال پیشرفت تکنولوژی میباشد و همین امر سبب میگردد تا افراد تمایل داشته باشند وسایل خود را تعویض نموده و به وسایل پیشرفته ارتقا دهند. در این موقع است که میتوانند به سمساری ها و یا امانت فروشی ها مراجعه کنند. سماسری ها به عنوان خریدار تلویزیون و لوازم صوتی و تصویری در این زمینه میتوانند کمک شایانی به شما کنند. آنها میتوانند لوازم صوتی و تصویری کارکرده شما را به بهترین قیمت خریداری کرده و در این صورت شرایط را برای شما فراهم می کنند تا بتوانید لوازم جدید خریداری نمایید.
 

- خریدار مبلمان و سرویس خواب در منطقه 12 و سایر نقاط تهران

خریدار مبلمان و سرویس خواب نو و دست دوم 
 
 مبلمان در زیبایی و دکوراسیون منزل نقش کلیدی دارد و از طرفی خراب شدن فنرها،‌ فوم، رنگ و رو رفتگی آن و یا خراب شدن پارچه نمای زشتی به حال و پذیرایی منزل خواهد داد. گاهی اوقات مبلمان به حدی خراب نشدند که بخواهیم آن‌ها را تعویض کنیم و گاهی هم با یک تعویض پارچه و رو مبلی کاملا نو می‌شوند.
به طور حتم سبک زندگی افراد و میزان مراقبت آن‌ها از وسایل منزل تفاوت دارد. مثلا فرض کنید فردی در منزل گربه، سگ و یا به طور کلی حیوان خانگی نگه‌داری می‌کند و یا فرد دیگری فرزند کوچکی دارد که دائم روی مبلمان می‌پرد و بازی می‌کند. در این حالت‌ها عمر مبل هم کاهش پیدا می‌کند و زمانی شما ناگزیر به تعویض آن می‌شوید.
 

- خریدار لوازم آنتیک و عتیقه در منطقه 12 و سایر نقاط تهران

خریدار لوازم آنتیک و عتیقه
 
خیلی از این وسایل کارکرده و قدیمی جزء لوازم قدیمی و عتیقه محسوب میشود. در واقع به هر وسیله قدیمی که در کلکسیون ها مورد استفاده قرار گیرد عتیقه یا آنتیک میگویند.
افرادی هستند که یا علاقه ای به اینگونه لوازم ندارند و یا محلی برای نگهداری این لوازم ندارند. اگر شما هم از این دست افراد هستید، می توانید همین حالا با سمساری جعفری به عنوان خریدار لوازم قدیمی و عتیقه تماس بگیرید و از آنها بخواهید تا کارشناسان خود را به منزل یا محل مورد نظر شما اعزام کنند تا آنها لوازم قدیمی و عتیقه شما را به بهترین قیمت خریداری نمایند.